برنده‌ی «آواتار عجیب» مشخص شد!

۳۱ فروردین ۱۴۰۰


یکشنبه‌ی هفته‌ی گذشته (۲۲ فروردین ماه)، یه مسابقه‌ی متفاوت در کوییز آو کینگز شروع شد. تو جریان این مسابقه، کوییزبازها به‌صورت روزانه تصویر آواتارهای خودشون رو برای ما فرستادند تا بهترین‌ها رو انتخاب کنیم. این مسابقه علاوه بر ۵ برنده‌ی روزانه که هر کدام ۱۰۰۰ سکه‌ی کوییزی دریافت کردند (مجموعا ۳۵ هزار سکه‌ی کوییزی به ۳۵ نفر)، یک برنده‌ی ویژه هم داشت. برنده‌ای که ۱۰۰۰۰ سکه‌ی کوییزی گرفت و آواتارش تو کوییزکلاب بازنشر شد!


سال ۹۹، نقطه‌ی عطفی در همکاری کوییز با محتواسازان اینترنتی به حساب می‌آید. طی این ۵ سال، تجربه‌های همکاری زیادی را در کوییز داشتیم؛ اما امسال و با اضافه شدن تولیدکنندگان محتوا در توئیچ، یوتوب و آپارات حال و هوای این همکاری‌ها متفاوت بود.


بخشی از کوییز باش

چند وقتی می‌شه که صفحه‌ی کوییزکلاب به کوییز آو کینگز اضافه شده. جایی که بیش‌تر در رابطه با بازی حرف می‌زنیم و اطلاعات جالبی رو بازنشر می‌کنیم. مسابقه‌ی «آواتار عجیب»، فرصتی بود تا بعد از چند سال کنار هم بودن، این شانس رو به کوییزبازها بدیم تا بخشی از بازی محبوبشون باشند و تصویر آواتارشون رو به کوییزکلاب برسونند!


پروسه خیلی راحت بود. تنها کار لازم، ارسال آواتار عجیب و غریبتون به حساب رسمی اینستاگرام کوییز بود. ما روزانه آواتارهای زیادی دریافت و در انتها، ۱۳۰ آواتار واجد شرایط رو بررسی کردیم. از این بین، به‌صورت روزانه ۵ آواتار در صفحه‌ی کوییزکلاب و صفحه‌ی اینستاگرام کوییز بازنشر شدند. در انتها، سه آواتار برتر از مجموع این ۳۵ آواتار برتر انتخاب شدند تا به رای شما، برنده مشخص بشه.


برای رای دادن در جریان «آواتار عجیب»، کافی بود تا به کوییزکلاب (از منوی بالا سمت راست بازی) سر بزنید و آواتار محبوبتون رو لایک کنید. به همین راحتی!


برنده‌ی اولین دوره‌ی آواتار عجیب، کسی نیست جز: ابوالفضل حسن‌پور. اختلاف رای‌ها در اینستاگرام کم و کم‌تر می‌شد؛ اما در انتها آواتار ابوالفضل تونست تا با رای بیش‌تر در کوییزکلاب، برنده بشه.


این هم از سه فینالیست آواتار عجیب:

نفر اول
نفر دوم
نفر سوم


تازه اولشه!

این اولین جشنواره‌ی کوییزی بود که به‌صورت روزانه، محتوایی از شما رو به بازی اضافه می‌کرد. کوییز آو کینگز یه خانواده‌ی بزرگه که با میلیون‌ها کاربرش معنا پیدا می‌کنه. به همین خاطر در آینده‌ی نزدیک، مسابقات جذابی داریم که هم شانس بردن جایزه بهتون می‌ده و هم شانس اضافه شدن محتواهای ارسالی‌تون به صفحه‌ی کوییزکلاب!


ممنونیم که مثل همیشه از طریق شبکه‌های اجتماعی کوییز با ما در ارتباط هستید و ما را از نظرات خودتون باخبر می‌کنید.