بهترین‌های دومین دوره‌ی «کوییزبازی و محتواسازی» را شما انتخاب کنید

۱ دی ۱۴۰۰

دومین دوره‌ جشنواره «کوییزبازی و محتواسازی»، به آخرین ایستگاه خود رسید. در این مدت بیش از ۱۰۰ ویدئو در وب‌سایت‌های به‌اشتراک‌گذاری محتوا و ویدئو از جمله یوتوب، آپارات و اینستاگرام به انتشار رسید. محتواسازان تازه‌کار و باسابقه، همه در کنار هم ویدئوهای مرتبط با کوییز آو کینگز ساختند و این باعث شد تا بیش از پیش از ذائقه‌ی شما و نظراتتان در رابطه با بازی و محتوایش با خبر شویم.


نیم‌نگاهی به کوییزبازی و محتواسازی

در جریان این رویداد، ۷ محتواساز شناخته‌شده‌ی کشورمان همراه کوییز آو کینگز و ویجیاتو بودند. علیرکسا، اف‌کی اورکا، منچ تی‌وی، سینا کرش، کمند، علی زلزله و ادمیرال، در روزهای ابتدایی «کوییزبازی و محتواسازی» ویدئوی مشترکی ساختند که مرور آن خالی از لطف نیست.


حالا و به بهانه‌ی رسیدن به پایان این چند ماه، بار دیگر محتواسازان کنارهم جمع شدند تا به بخشی از ویدئوهای ساخته‌شده در جریان رویداد را تماشا کنند.


پ.ن: توجه کنید که همه‌ی فینالیست‌ها در ویدئوی واکنش‌ها حضور ندارند.


ری اکت یوتوبرها و استریمرها به مسابقه Quiz of Kings - YouTube


حالا که ویدئوهای مشترک کوییز و ویجیاتو از رویداد دوم را مرور کردیم، نوبت به نامزدهای نهایی و مرور شرایط انتخاب برندگان و جوایز می‌رسد.


مرور جزئیات جشنواره

نامزدها از بین بیش از صد ویدئوی منتشرشده در طول این سه ماه و توسط کوییز آو کینگز انتخاب شده است. از این جا به بعد اما همه چیز به دست مخاطبان رقم خواهد خورد. نامزدها (۸ ویدئو از ۸ کانال یوتوبی) روی صفحه‌ی کوییزکلاب منتشر می‌شوند و هر کدام که بیش‌ترین تعداد لایک در این صفحه را داشته باشند، به عنوان ویدئوهای اول تا سوم انتخاب می‌شوند.


پیش از این هم اعلام شده بود که مجموع جوایز مسابقه، ۱۰ میلیون تومان خواهد بود. ویدئوی اول مبلغ ۵ میلیون تومان، ویدئوی دوم مبلغ ۳ میلیون تومان و سومین ویدئو مبلغ ۲ میلیون تومان برنده خواهد شد.


هم‌چنین زمان رای‌گیری در صفحه‌ی کوییزکلاب از روز چهارشنبه ۱ دی ماه الی ۲۳:۵۹ روز یکشنبه ۵ دی ماه خواهد بود. در زمان ذکر شده، سه محتواسازی که بیش‌ترین تعداد لایک در صفحه‌ی کوییزکلاب بازی کوییز را داشته باشند، به‌عنوان نفرات اول تا سوم شناخته می‌شوند.


لیست نامزدهای بهترین ویدئوی جشنواره‌ی دوم (بدون ترتیبی خاص) به همراه لینک تماشای آنلاین


۱- کانال یوتوب Mitti Goatee

کانال یوتوب Mitti Goatee

کانال یوتوب Mitti Goatee


۲- کانال یوتوب Shadowliez

کانال یوتوب Shadowliez

کانال یوتوب Shadowliez


۳- کانال یوتوب the N man

کانال یوتوب the N man

کانال یوتوب the N man


۴- کانال یوتوب ‌Madix

کانال یوتوب ‌Madix

کانال یوتوب ‌Madix


۵- کانال یوتوب MoZLand

کانال یوتوب MoZLand

کانال یوتوب MoZLand


۶- کانال یوتوب littlebeatboxer

کانال یوتوب littlebeatboxer

کانال یوتوب littlebeatboxer


۷- کانال یوتوب Skizorap

کانال یوتوب Skizorap

کانال یوتوب Skizorap


۸- کانال یوتوب Amirali mrt

کانال یوتوب Amirali mrt

کانال یوتوب Amirali mrt


QuizBazaar

کوییز بازار

تو کوییزبازار کلی وسیله مثل ماگ, تی شرت, قاب گوشی و کارت هدیه کوییزی میتونی تهیه کنی!

مطالب مرتبط