برندگان دومین جشنواره کوییزبازی و محتواسازی مشخص شدند

۷ دی ۱۴۰۰

پیش از این و در آخرین پست بلاگ کوییز آو کینگز، از شما کوییزبازان عزیز دعوت کردیم تا در رای‌گیری انتخاب بهترین‌های دومین جشنواره محتواسازان کوییزی شرکت کنید. همان‌طور که از طریق شبکه‌های اجتماعی به اطلاعتان رساندیم، این روند رای‌گیری در روز آخر متوقف شد. در این پست بلاگ علاوه بر معرفی برندها، روند تغییرات رای‌گیری و پارامترهای انتخاب سه ویدئوی برتر را شرح می‌دهیم. هم‌چنین هدیه‌ای برای دیگر نامزدها در نظر گرفته‌ایم که به آن اشاره خواهیم کرد.


تغییر روند رای‌گیری و دلایل آن

همان‌طور که ذکر کردیم، رای‌گیری برای انتخاب بهترین ویدئو از طریق صفحه‌ی درون بازی (کوییزکلاب) آغاز شد و تا آخرین روز نیز ادامه داشت. متاسفانه در آخرین روز و با بررسی‌های انجام‌شده توسط تیم فنی کوییز، مشخص شد که همه‌ی رای‌های ثبت‌شده در این صفحه، قابل اتکا نیستند و نیاز به تغییر در رویه وجود دارد.


از آن‌جایی که نمی‌خواستیم حق هیچ یک از محتواسازان ضایع شود، سیستم رای‌گیری را با توجه به مشکلاتش کنار گذاشتیم و به دنبال راه‌کارهای جایگزین گشتیم. تصمیم بر آن شد تا تیم کوییز خود با پارامترهایی که در ادامه اعلام می‌کنیم، مانند دوره‌ی اول جشنواره برنده را انتخاب کند.


هم‌چنین مطمئن خواهیم شد که اگر در دوره‌های آینده از این سیستم رای‌گیری استفاده‌ می‌کنیم، تجربه‌ی مشابه تکرار نخواهد شد.


پارامترهای انتخاب ویدئوی برتر از دید کوییز آو کینگز

ما در کوییز سعی کردیم تا پارامترهایی که پیش از این برای مخاطبان کوییز آو کینگز (در بازی و شبکه‌های اجتماعی) جذاب بوده‌اند را مد نظر قرار دهیم. ویدئوهایی که برای مخاطب کژوال جذاب‌تر به نظر می‌رسد و برای تماشای آن، نیازی به پیش‌زمینه‌ای در بازی‌های ویدئویی نیست.


خلاقیت و نوآوری، مهم‌ترین پارامترها برای ما بودند. سعی کردیم تا ویدئوهایی را انتخاب کنیم که هم ایده‌های جدید داشتند و هم ایده‌های پیش‌تر استفاده‌شده را بهبود دادند.


علاوه بر این، با توجه به بستری که ویدئوها منتشر شده‌اند (یوتوب و اینستاگرام)، نیاز به ادیت جذاب بیش از پیش حس می‌شود. سعی کردیم تا در این زمینه نیز ترکیبی از کیفیت اجرا و کیفیت ایده‌ها را لحاظ کنیم.


ویدئوهای برتر دومین جشنواره

حالا به بخش جذاب ماجرا می‌رسیم. جایی که ۸ نامزد دومین دوره‌ی کوییزبازی و محتواسازی برای به دست آوردن جایگاه اول تا سوم با هم رقابت کردند.


جایگاه اول

جایگاه اول به Skizorap رسید. یک ویدئوی خوش‌ساخت و متفاوت که با وجود زمان کوتاهش، حسابی با خلاقیت و ایده‌های جدید همراه شده بود.

کانال یوتوب Skizorap

کانال یوتوب Skizorap


جایگاه دوم

یه ویدئوی جذاب و پرانرژی از Mozland. علی و محمد توی این ویدئو یه رقابت جذاب دارن و کلی کل‌کل کوییزی بینشون در جریانه

کانال یوتوب MoZLand

کانال یوتوب MoZLand


جایگاه سوم مشترک

ویدئوی Shadowliez از ابتدا نظرمون رو جلب کرد. پر از ایده‌های متفاوت و البته محتوایی که قطعا برای گیک‌ها جذاب خواهد بود.

کانال یوتوب Shadowliez

کانال یوتوب Shadowliez


جایگاه سوم مشترک

مهدی با کیفیت بالای ساخت ویدئوش و ایده‌ی جذابی که برای ضبط و ادیت ویدئو داشت، مشترکا به جایگاه سوم رسید.

کانال یوتوب Mitti Goatee

کانال یوتوب Mitti Goatee


هم‌چنین ۴ محتواساز دیگر نامزدشده در این بخش نیز هر کدام به رسم یادبود مبلغ ۱ میلیون تومان از کوییز دریافت می‌کنند. در ادامه مروری به ویدئوی هر یک خواهیم داشت.

کانال یوتوب the N man

کانال یوتوب the N man


کانال یوتوب ‌Madix

کانال یوتوب ‌Madix


کانال یوتوب littlebeatboxer

کانال یوتوب littlebeatboxer


کانال یوتوب Amirali mrt

کانال یوتوب Amirali mrt


نکته: کانال Mozland در بخش رای‌گیری مردمی (کوییزکلاب) و تا پیش از ابطال آراء، جایگاه اول را داشت و کانال Shadowliez نیز در جایگاه دوم قرار گرفته بود.


دومین دوره‌ی کوییزبازی و محتواسازی هم به پایان خود رسید. امیدواریم به‌زودی و در فرصتی دیگر همراهتان باشیم.