فصل جدید با کوییزپلاس جدید!

۱۹ اسفند ۱۴۰۰

فصل ۲۲ با یه تغییر ویژه از راه می‌رسه، کوییزپلاس فصل جدید با کلی تغییرات از شنبه ۲۱ اسفند در دسترس شماست! فقط کافیه تا نسخه بازیت رو به آخرین نسخه بروزرسانی کنی و با تهیه بلیت کوییزپلاس تمامی ویژگی‌های جدید برات فعال بشه. حالا بریم سراغ تغییرات کوییزپلاس:


۱. گردونه‌ی ویژه مخصوص چالش‌ها:

از این بعد در صورتی که بلیت کوییزپلاس رو تهیه کرده باشی، در هر چالش می‌تونی گردونه‌ی ویژه رو بچرخونی تا شانس بردن کلی جایزه شامل سکه، آواتار، قلب، بازی نامحدود و … رو داشته باشی!


۲. نام کاربری و قاب طلایی آواتار:

با این ویژگی خودت رو بین دوستات متمایز کن، تو بخش‌های مختلف بازی در صورت داشتن بلیت کوییزپلاس، نام کاربری و قاب آواتارت برای خودت و سایر کاربران به صورت طلایی نشون داده میشه!


۳.حذف تبلیغات:

با داشتن بلیت کوییزپلاس، تبلیغات تو جاهای مختلف بازی دیگه برات نمایش داده نمیشه تا بتونی با تمرکز بیشتر به سوالا جواب بدی و از کوییز لذت ببری! البته تبلیغات ویدیویی در گردونه شانس، شروع لیگ ستاره و بازی بیشتر شامل این قسمت نمیشه.


علاوه بر این‌ها، جوایز مراحل کوییزپلاس هم تغییر کردن و از این به بعد مقدار سکه ، قلب، بازی نامحدود بیشتری رو نسبت به فصل های پیش می تونی دریافت کنی، پس فرصت رو از دست نده و تو فصل جدید، کوییزپلاس جدید رو از دست نده!QuizBazaar

کوییز بازار

تو کوییزبازار کلی وسیله مثل ماگ, تی شرت, قاب گوشی و کارت هدیه کوییزی میتونی تهیه کنی!

مطالب مرتبط