چه خبر از کوییزکاپ؟

۷ مهر ۱۴۰۰


چندی پیش بود که آخرین جزئیات از کوییزکاپ ۹۹ را با شما به‌اشتراک گذاشتیم. مسابقاتی که با هدف انتخاب برترین کوییزباز سال برگزار شد و اجرای مرحله‌ی حضوری آن به‌خاطر شرایط خاص اپیدمی کرونا،‌ به تعویق افتاد. حالا فرصت آن رسیده است تا بیش‌تر در رابطه با کوییزکاپ و سرنوشت آن صحبت کنیم.


جوایز و فینال حضوری کوییزکاپ ۹۹

پیش‌تر و در یک پست بلاگ، از سرانجام بخش انفرادی گفتیم. در این بخش در مجموع ۳۲ فینالیست کاپ مربوط به کوییزکاپ ۹۹ را دریافت کردند و در انتظار برگزاری مسابقات حضوری نشستند. در حال حاضر این اطمینان را به شرکت‌کنندگان فینال بخش انفرادی می‌دهیم که برگزاری یک فینال حضوری، هم‌چنان جزو اولویت‌های کوییز آو کینگز است و به محض تغییر شرایط و امکان برگزاری رویداد، شما را از آن مطلع خواهیم کرد.


در کنار بخش انفرادی، حالا نوبت به آن رسیده است تا از جزئیات مسابقات گروهی نیز صحبت کنیم. کوییزکاپ ۹۹ مثل دوره‌های گذشته‌ی خود با بخش گروهی همراه بود و استقبال خوبی هم از آن به عمل آمد. درست به‌مانند بخش انفرادی، برگزاری رویداد حضوری مسابقات گروهی نیز نیازمند فروکش کردن موج کرونا در کشورمان است. با این حال این اطمینان را به شما می‌دهیم که در کنار بخش انفرادی و با فاصله‌ی بسیار کم، به سراغ مسابقات تیمی نیز خواهیم رفت.


۸ تیم ابتدایی رده‌بندی، به فینال حضوری راه پیدا می‌کنند و البته تمامی اعضای تیم کاپ بخش گروهی را دریافت خواهند کرد. هم‌چنین ۳ گروه، عضو یا اعضایی دارند که در ادامه دسترسی‌شان به کوییز قطع شده است. متاسفانه تیم‌هایی که عضو یا اعضای مسدودشده داشته باشند، از رقابت‌ها حذف می‌شوند. با نزدیک شدن به زمان برگزاری مسابقات حضوری، لیست مربوط به تیم‌ها و افراد راه‌یافته در بلاگ رسمی کوییز منتشر خواهد شد.


کوییزکاپ‌های بیش‌تر!

کوییزکاپ به‌عنوان یکی از نام‌های آشنای کوییزبازان و البته اولین ورزش الکترونیکی بومی، به مسیر خود ادامه خواهد داد. در حال حاضر و با برنامه‌ریزی‌هایی که در تیم توسعه‌ی کوییز آو کینگز داشته‌ایم، مشغول آماده‌سازی رقابت‌های آنلاین این مسابقات هستیم.


درست به‌مانند دیگر ورزش‌های الکترونیکی محبوب، کوییز آو کینگز هم در نظر دارد تا با برگزاری آنلاین مسابقات کوییزکاپ، رقابتی ادامه‌دار را برای کوییزبازها تدارک ببیند. به‌زودی و به محض مشخص شدن جزئیات فرم جدید برگزاری مسابقات کوییزکاپ، با جزئيات بیش‌تر همراه شما خواهیم بود.


بااحترام -روابط عمومی کوییز آو کینگز