فینالیست‌های کوییزکاپ ۹۹ مشخص شدند!

۷ آبان ۱۳۹۹


سرانجام یک ماه پر از هیجان برای دوستداران اطلاعات عمومی و کوییزکاپ به اتمام رسید. مرحله‌ی انتخابی کوییزکاپ ۹۹ با چند صد هزار شرکت‌کننده به کار خود پایان داد و حالا فرصت آن شده است تا در رابطه با فینال حضوری امسال صحبت کنیم.

بهترین‌های اطلاعات عمومی ایران

همان‌طور که پیش‌تر و در شبکه‌های اجتماعی کوییز اعلام کردیم، کوییزکاپ امسال با ۳۲ فینالیست در بخش انفرادی همراه خواهد بود. این فینالیست‌ها در بخش رکورد انتخاب شدند و علاوه بر کاپ ویژه‌ی مسابقات (درون بازی)، جواز حضور در فینال بزرگ را خواهند داشت.

هم‌چنین ۸ تیم از مجموع تیم‌های شرکت‌کننده در بخش تیمی رکورد نیز به فینال رسیدند. لطفا توجه داشته باشید که این لیست در حال حاضر نهایی است؛ اما این امکان وجود دارد که پس از راستی‌آزمایی امتیازات و جدول‌ها، شخص یا تیم‌های متقلب با افراد پس از خود جایگزین شوند. این در شرایطی خواهد بود که تقلب شخص یا تیمی برای تیم کوییز به اثبات برسد. هرگونه تصمیم در این ارتباط، از طریق بلاگ کوییز به اطلاع شما خواهد رسید.

زمان برگزاری فینال کوییزکاپ ۹۹

حالا که از فینالیست‌ها گفتیم، سراغ فینال بزرگ امسال و مکان و زمان برگزاری آن برویم. پیش‌تر آخرهفته‌ی جاری برای برگزاری فینال در نظر گرفته شده بود؛ اما با توجه به شدت گرفتن اپیدمی کرونا در کشورمان، امکان برگزاری در این تاریخ وجود ندارد. لذا در نظر داریم تا به محض بهبود نسبی شرایط و فروکش کردن موج کنونی کرونا، اقدام به برنامه‌ریزی و برگزاری رویداد حضوری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی کنیم. تاریخ دقیق برگزاری رویداد از طریق بلاگ کوییز اعلام می‌شود و فینالیست‌ها نیز از طریق تماس و پیام درون بازی، زودتر از آن مطلع خواهند شد.


با احترام - روابط عمومی کوییز آو کینگز


QuizBazaar

کوییز بازار

تو کوییزبازار کلی وسیله مثل ماگ, تی شرت, قاب گوشی و کارت هدیه کوییزی میتونی تهیه کنی!

مطالب مرتبط