به دنبال یک محتواساز بااستعداد برای بازی ایرانی

۹ اردیبهشت ۱۴۰۰


کوییز آو کینگز با جشنواره‌ی جدید خود، به دنبال گسترش همکاری با محتواسازان ایرانی است

روزهای پایانی سال گذشته بود که کوییز آو کینگز جشنواره‌ی محتواسازان کوییزی را آغاز کرد. جشنواره‌ای که هدف آن، شناسایی محتواسازان جوان و مستعدی بود که قصد تولید محتوا برای بازی‌های ایرانی و به‌طور خاص کوییز آو کینگز را دارند.


پلتفرم‌های متفاوت،‌ اهداف مشترک

در جریان این جشنواره‌ی یک ماه و چند روزه، بیش از ۳۵ ویدئو توسط محتواسازان جوان ساخته شد. این ویدئوها در پلتفرم‌های مختلفی در دسترس قرار گرفتند که از جمله شناخته‌شده‌ترین آن‌ها می‌توان به آپارات،‌ یوتوب، توئیچ و اینستاگرام اشاره کرد.


محوریت محتواهای منتشر شده، کوییز آو کینگز و حال و هوای نوروزی آن بود. فصل‌های کوییزی بیش از یک سال است که در دسترس علاقه‌مندان به کوییز آو کینگز قرار دارد و محتواهای به‌روز آن با توجه به مناسبت‌ها، روز به روز به محبوبیت آن اضافه می‌کند.


فصل مشترک تمامی ویدئوهایی که در طول این یک ماه منتشر شدند و به دست کوییز آو کینگز رسیدند، جو شاد و مفرح آن‌ها بود. عموم ویدئوها با رقابت دو یا چند کوییزباز-محتواساز ضبط شدند و به همین واسطه، مرور هر کدام جذابیت‌های خاص خودش را داشت.


۷ فینالیست و یک برنده

با وجود استقبال خوبی که از جشنواره‌ی محتواسازان کوییزی شد، از ابتدا اعلام کردیم که این مسابقه تنها یک برنده خواهد داشت و به این مورد متعهد ماندیم. در انتها و با در نظر گرفتن پارامترهای تولید ویدئو از جمله کیفیت تولید، کیفیت محتوا، بیان و اجرا، ایده‌های نو و … امیر آمورس (Amir Amors) به‌عنوان نفر اول مسابقات شناخته شد. امیر محتواساز جوانی است که ویدئوهای خود را روی یوتوب منتشر می‌کند و در زمینه‌های مختلفی به تولید محتوا می‌پردازد.


جایزه‌ی ۵ میلیون تومانی به دست امیر رسید؛ اما ما قول یک اتفاق بزرگ‌تر را داده بودیم. دیده شدن این محتواسازان و البته کمک به رشد آن‌ها، از جمله اهدافی بود که از روز اول در سر داشتیم. موردی که به مرور از برنامه‌ی همکاری با محتواساز برنده، به تمامی ۷ فینالیست تغییر پیدا کرد.


آغاز مسیری جدید برای ۷ محتواساز برگزیده

کوییز آو کینگز در ادامه‌ی مسیری که این محتواسازان در پیش دارند، همراهشان خواهد بود. تلاش می‌کنیم تا از طریق رسانه‌های کوییز آو کینگز، کوییزبازان را با جنس جدید و متفاوتی از محتوای کوییزی آشنا کنیم. محتوایی که توسط کوییزبازانی جوان و برای سرگرم کردن بیش از ۱۷ میلیون بازیکن بازی ساخته می‌شوند.


فراموش نکنید که ویدئوهای برگزیده را علاوه بر اینستاگرام کوییز آو کینگز، در بلاگ کوییز و وب‌سایت یوتوب تماشا کنید.