۷ فینالیست محتواسازان کوییزی مشخص شدند!

۴ اردیبهشت ۱۴۰۰


اسفند ماه ۹۹، از محتواسازان جوان و بااستعداد دعوت کردیم تا با محتوای کوییزی، ویدئوی جدیدی بسازند. این محتواسازان قشر وسیعی از فضای مجازی فارسی را شامل می‌شدند و از اینستاگرام و آپارات گرفته تا یوتیوب و توئيچ، محل فعالیتشان بود. مجموعا بیش از ۴۰ ویدئو به دستمان رسید که انتخاب از بین آن‌ها،‌ یکی از دشوارترین کارهایی است که طی چند روز گذشته از سال جدید در حال انجامش هستیم!


در این مطلب به صورت خلاصه و کوتاه، به معرفی ۷ نامزد و فینالیست جشنواره‌ی محتواسازان کوییزی می‌پردازیم. بار دیگر یادآوری می‌کنیم که نفر اول علاوه بر جایزه‌ی ۵ میلیون تومانی، پکیج ویژه‌ی حمایت محتوایی/رسانه‌ای کوییز را نیز به دست می‌آورد. دیگر فینالیست‌ها نیز در قالب‌های مختلف و در ادامه به کوییزبازان معرفی خواهند شد.


۷ سوار سرنوشت


فصل مشترک این ۷ ویدئو، داشتن ایده‌ی جدید، اجرای نسبتا خوب آن و در در نظر گرفتن محتوا برای مخاطب کوییز و البته پلتفرمی است که ویدئو در آن منتشر شده. با این توضیحات، سراغ ۷ فینالیست می‌رویم.


کیان پارادوکس


کیان به همراه دوستش، چالش کوییزی با مجازات رو در نظر گرفتی. یکی از محبوب‌ترین ویدئوهای کوییزی که این روزها توی سرویس‌های اشتراک ویدئو، هواداران زیادی داره!


کامیوفسکی


این روزها که همه از خونه کوییز بازی می‌کنیم و سعی می‌کنیم تا جای ممکن از خونه خارج نشیم، کامی به همراه دوستش یک محتوای جذاب برای کوییز ساخته!


مهدی (Mitti Goatee)


مهدی برای شروع ویدئوش کلی خلاقیت به خرج داده و یه شروع اختصاصی برای کوییز ساخته. چیزی که امیدواریم از بقیه‌ی محتواسازان کوییزی هم بیش‌تر ببینیم!


امیر آمورس


امیر با همراهی یکی از دوستان محتواسازش سراغ کوییز اومده. یه چالش جذاب و البته پر از اتفاق که نتیجه‌ی غافلگیرکننده‌ای هم داره!


مدیکس


دومین مهدی لیست که البته به خوبی خودش رو با هر شرکت‌کننده‌ی دیگه‌ای متمایز می‌کنه! مهدی حاجتی، ملقب به مدیکس، حسابی برای ویدئوش وقت گذاشته و یه خروجی تر و تمیز ارائه داده.


پیکسل‌وید


پیکسل‌وید هم از اون شرکت‌کننده‌های محتواسازان کوییزی بود که برای تهیه‌ی این ویدئو، ایده‌های جدیدی رو به کار گرفته. مرور ویدئو روی اینستاگرام پیکسل‌وید، خالی از لطف نیست.


پاتریک


یه محتواساز جوون و پرانرژی که برای ایده‌پردازی ویدئوش وقت صرف کرده و یه ویدئوی متفاوت ساخته. پیشنهاد می‌کنیم از دستش ندید!


فراموش نکنید که برنده‌ها طی هفته‌ی جاری و از طریق شبکه‌های اجتماعی کوییز آو کینگز به اطلاع شما خواهند رسید.