آن‌چه در نشست مشترک کوییز و بنیاد ملی بازی گذشت

۱۵ مهر ۱۳۹۹


همان‌طور که پیش‌تر و در بلاگ کوییز آو کینگز نوشتیم، دسترسی ۵۳۵ نفر از کاربرانی که تقلب آن‌ها با استفاده از بات (روبات) تلگرامی اثبات شده بود، به‌طور کامل از بازی قطع شد.

این اقدام به فاصله‌ی ۴۰ روز پس از نشست آنلاین کوییز و در راستای سالم‌سازی فضای بازی پیش از کوییزکاپ ۹۹ انجام شد. معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای پیرو این اتفاق، تیم کوییز را به نشستی مشترک دعوت کرد.

در این نشست که روز دوشنبه (۱۴ مهر ۱۳۹۹) در سالن کنفرانس خبری بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برگزار شد، آقایان امیرحسین ناطقی (مدیرعامل)، سعید حسینی (مدیر مالی و حقوقی) و امیر گلخانی (مدیر روابط عمومی) از کوییز آو کینگز حاضر بودند. هم‌چنین آقایان فرزاد فتحی (جانشین مدیرعامل در امور اجرایی)، محرم مرادزاده (مسئول امور اجرایی رویدادها)، عقیل منصوری (معاون نظارت)، مرتضی توکلی (مشاور رسانه‌ای و ارتباطات مدیرعامل) و مهدی حسینی بلوچی (مسئول امور حقوقی) از بنیاد ملی بازی به نشست آمدند.

گروهی از کاربران نیز به نمایندگی از کاربران مسدودشده در جلسه حاضر شدند و سوالاتشان را پرسیدند.

در جریان جلسه، کوییز آو کینگز ضمن تاکید بر مواضع پیشین خود مبنی بر ادامه‌ی روند قطع دسترسی کاربران متقلب، پروسه‌ی مسدود شدن کاربران را با مدیران بنیاد ملی بازی به اشتراک گذاشت.

در این جلسه که از ساعت ۱۰:۳۰ صبح تا ۱۳ به طول انجامید، مدیران بنیاد ملی بازی ضمن درخواست مساعدت از کوییز آو کینگز، تقاضای بررسی مجدد وضعیت کاربران مسدودشده را داشتند.

کوییز آو کینگز به‌واسطه‌ی همکاری‌هایی که در این سال‌ها با بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای داشته است، این وعده را داد که در تاریخی پس از ۱۰ آبان ماه و برگزاری فینال کوییزکاپ ۹۹، به بررسی این موارد خواهد پرداخت.

در انتهای نشست، گلخانی تاکید کرد:

کوییز آو کینگز ضمن بررسی مجدد این موارد به‌درخواست بنیاد ملی بازی، تاکید می‌کند که هیچ تصمیمی در رابطه با بازگشت کاربران مسدودشده و رفع مسدودیت آن‌ها اتخاذ نشده است. هم‌چنین گزارش مربوط به این بررسی علاوه بر بلاگ کوییز، در دسترس معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی نیز قرار خواهد گرفت.


به‌روزرسانی / سه‌شنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۹:

کوییز آو کینگز به فاصله‌ی چند ماه پس از این تصمیم، به بررسی مجدد داده‌های موجود پرداخت. نتیجه‌ی این بررسی، تائید تصمیم قبلی است. دسترسی حساب کاربری که با آن تقلب بات تلگرامی انجام شده باشد، دیگر بازنمی‌گردد.


روابط عمومی کوییز آو کینگز


QuizBazaar

کوییز بازار

تو کوییزبازار کلی وسیله مثل ماگ, تی شرت, قاب گوشی و کارت هدیه کوییزی میتونی تهیه کنی!

مطالب مرتبط