امسال سفره‌ی افطار یه حال دیگه‌ای داره!

۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

همه‌ی آن‌چه باید از چالش «سفره‌ی افطار» بدانید

همون‌طور که قبل‌تر و تو بلاگ رسمی کوییز به اطلاعتون رسوندیم، فصل دوم بازی با نام «ماه مهمانی» آغاز شده. این فصل از تاریخ ۵ اردیبهشت کار خودش رو شروع کرده و به مدت ۱ ماه ادامه خواهد داشت. اولین چالش فصل دوم کوییز با نام «سفره‌ی افطار» شناخته می‌شه و کلی غافلگیری با خودش به همراه داره.

سفره‌ی رنگارنگ

تو چالش «سفره‌ی افطار» کوییزی، باید وارد بازی با حریف شانسی بشی، به سوال‌های عکس‌دار ویژه‌ی چالش پاسخ درست بدی و توی مراحل چالش پیشرفت کنی. با گذر از هر مرحله، میزان مشخصی سکه می‌گیری و در انتها یه جام جذاب ویژه‌ی ماه رمضان و فصل دوم کوییز منتظرته!

خوراکی‌هایی که برای این چالش انتخاب شدند، از محبوب‌ترین‌های سفره‌ی افطار در سراسر کشورمون هستند. از زولبیا و بامیه شروع می‌کنیم، به نون‌پنیرسبزی، خرما، فرنی، چای شیرین، آش رشته و در انتها شله‌زرد می‌رسیم. حتما خوراکی‌های جذاب دیگه‌ای هم به ذهنتون رسیده که جاشون تو بازی خالیه. ما هم به همین خاطر لیستی از خوراکی‌ها و رسم و رسوم‌های ماه رمضان و افطار تو شهرها و کشورهای مختلف آماده کردیم و به‌زودی آن‌ها رو از طریق بلاگ کوییز با شما به اشتراک می‌ذاریم.

فراموش نکن که فرصت برای شرکت کردن تو چالش اول از «ماه مهمانی»، محدوده و اگه می‌خوای از هیچ چالشی تو فصل اول جا نمونی، باید با «سفره‌ی افطار» شروع کنی!

هم‌چنین می‌تونی با تهیه‌ی بلیت ویژه‌ی «کوییزپلاس»، بیش‌تر جایزه بگیری و سریع‌تر تو فصل جدید پیشرفت کنی. می‌تونی توضیحات تکمیلی این فصل و کوییزپلاس از طریق بلاگ و صفحه‌های کوییز تو شبکه‌های اجتماعی در دسترسه.

خیلی زود و با یه چالش جذاب دیگه در قالب «ماه مهمانی»، برمی‌گردیم!


همین الان میتونی آخرین نسخه کوییز رو از فروشگاه‌های زیر دریافت کنی تا بین اولین نفراتی باشی که فصل ۲ رو تجربه می‌کنند!QuizBazaar

کوییز بازار

تو کوییزبازار کلی وسیله مثل ماگ, تی شرت, قاب گوشی و کارت هدیه کوییزی میتونی تهیه کنی!

مطالب مرتبط