فصل چهارم کوییز آو کینگز آغاز شد!

۶ مرداد ۱۳۹۹


چهارمین فصل کوییز آو کینگز، «کوییز ساحلی» نام دارد. فصلی که با محوریت داغ‌ترین فصل سال تدارک دیده شده است و یکی از متفاوت‌ترین پکیج‌های کوییز را به مخاطب ارائه می‌کند. اگر از چالش‌های متنوع لذت می‌برید، بدون شک «کوییز ساحلی» را دوست خواهید داشت.


ضیافت چالش‌ها

فصل چهارم ضیافتی بزرگ از چالش‌های کوییزی است. این فصل که از ششم مرداد ماه آغاز شده است و بیش از یک ماه ادامه دارد، در مجموع با ۸ چالش همراه خواهد بود.

از چالش‌های تخصصی تا چالش‌های کاملا جدید مثل قدم به قدم که این فصل با اتفاقات جالبی همراه شده است. در ادامه می‌توانید لیستی از چالش‌های این فصل را مشاهده کنید:


۱. تابستون کوتاهه

۲. سوال طلایی

۳. موضوع طلایی

۴. گردونه تیمی

۵. تفاضل

۶. قدم به قدم

۷. چراغ سبز گروهی

۸. چالش فیلمباز


کوییزپلاس فصل چهارم

دیگر عادت کرده‌ایم که هر فصل در کنار تم کلی و جوایزش، جوایز کوییزپلاس را هم ببینیم. سیستم جوایزی که با پاسخ دادن به سوالات بیش‌تر، در طول فصل همراه شما خواهد بود و با تهیه‌ی بلیت ویژه‌ی آن، می‌توانید حجم جوایز را چندین برابر کنید. «کوییز ساحلی» نیز طبق روال هر فصل، جوایزش بیش‌تر شده است و حالا به جرئت می‌گوییم که کوییزپلاس آن، بزرگ‌ترین کوییزپلاسی است که تا به امروز در دسترس شما قرار گرفته.

به این ترتیب، بار دیگر تاکید می‌کنیم که شرکت در تمامی فصل‌های کوییز آو کینگز کاملا رایگان خواهد بود و می‌توانید بدون هیچ محدودیتی از «کوییز ساحلی» لذت ببرید.

با این حال، یک بلیت ویژه و یک فرم عضویت ویژه برای آن دسته از کوییزبازانی که به هدایای بیش‌تر علاقه‌مند هستند، در نظر گرفته شده است. این بخش که بلیت ویژه کوییزپلاس نام دارد، شامل هدایای بیش‌تر، آواتار ویژه و البته عدم محدودیت در گذراندن مراحل می‌شود. همان‌طور که می‌دانید، برای گذر از هر مرحله، نیازمند زمان ۲۴ ساعته خواهد بود؛ اما با بلیت ویژه، این محدودیت از بین می‌رود.


شایان ذکر است که بلیت ویژه برای مدتی محدودی با تخفیف در دسترس شما کوییزبازان قرار گرفته است.


پیشنهاد ویژه‌ی کوییزبازار

کوییزبازهای قدیمی، کوییزبازار را به یاد دارند. سامانه‌ی آنلاین فروش محصولات و اقلام هواداری کوییز آو کینگز که چند سالی است در دسترس شما قرار دارد. با آغاز فصل سوم، کوییزبازار هم با کالاهای جدیدی به‌روز شد. اقلام فروشگاه از تی‌شرت، هودی و ماگ شروع و به ماگ حرارتی و پکیج‌های سکه‌ی کوییزی ختم می‌شوند. خبر خوب این است که در فصل چهارم، تی‌شرت ویژه‌ی «تابستون کوتاهه» در کوییزبازار در دسترس هستند. این اقلام به صورت تولید محدود در دسترس قرار گرفته‌اند و امیدواریم در فصول آینده هم موارد مشابه آن‌ها را در کوییزبازار ببینیم.


حالا ما در ادامه به سوالات رایج شما کوییزبازای عزیز درباره کوییزپلاس پاسخ دادیم:


کوییزپلاس چه فرقی با چالش های تو بازی داره؟

کوییزپلاس بخشی جدا و مجزا از چالش هایی (مانند گردونه، تفاضل، سوال طلایی و موضوع طلایی و …) که به طور منظم در بازی داریم هست، و در حال حاضر مدت زمان ۳۱ روز برای هر فصل از کوییزپلاس در نظر گرفته شده. همچنین کوییزپلاس نیازی به شروع نداره و به محض اینکه بازی رو بروزرسانی کنید، برای شما به طور خودکار فعال میشه.


آیا کوییزپلاس پولیه و برای دریافت جایزه هاش حتما باید پول بدم؟

کوییزپلاس شامل دو بخش جوایز رایگان و ویژه هست که تو بخش رایگان میتونی کلی جایزه مختلف شامل سکه، بازی نامحدود، قلب و آواتار ویژه رو بسته به اینکه چه تعدادی سوال درست تو بازی جواب میدی، دریافت کنی. با تهیه بلیت ویژه میتونی علاوه بر جوایز نسخه رایگان، جوایز نسخه ویژه رو هم بدست بیاری.


چطوری جوایز کوییزپلاس برام باز میشه؟

شما با پاسخ درست به سوالات در بخش های بازی انفرادی، لیگ ستاره و بازی گروهی در کوییزپلاس، ۱ امتیاز دریافت میکنید و به ازای هر ۱۰ تا ۵۰ امتیاز (بسته به مرحله‌ای که تو اون قرار دارید)، جایزه اون مرحله برای شما آزاد میشه. توجه داشته باش که پاسخ درست در بازی های درخواستی، لیگ دوستانه و رکورد، امتیازش تو کویییزپلاس شمرده نمیشه.


چطوری میتونم جوایز ویژه کوییزپلاس رو دریافت کنم؟

برای دریافت جوایز ویژه کوییزپلاس میبایست اول بلیت ویژه رو تهیه کنی.


از کجا میتونم بلیت ویژه رو تهیه کنم؟

کافیه تو صفحه اصلی کوییزپلاس روی دکمه سبز رنگ فعالسازی بزنی و سپس بلیت ویژه رو تهیه کنی.


بلیت ویژه رو تهیه کردم، از کجا میتونم بفهم برام فعال شده یا نه؟

وقتی بلیت ویژه رو تهیه میکنی، جوایز بخش ویژه برات آزاد میشه و قابل دریافت میشه، همچنین میتونی با زدن روی دکمه فعالسازی کوییزپلاس، تو صفحه جدیدی که باز میشه ببینی که بلیت کوییزپلاس برات فعال شده یا نه.


چطوری جایزه ها رو دریافت کنم؟

با پیشرفت از طریق پاسخ درست به سوالات، جوایز مراحل باز میشن و برای دریافت اونا کافیه تو صفحه اصلی کوییزپلاس بر روی دریافت بزنی تا جایزه اون مرحله رو دریافت کنی. در صورتی که بلیت کویژه رو تهیه کردی باشی میتونی جوایز ویژه رو هم همزمان دریافت کنی.


من تا چند مرحله جوایز بخش رایگان رو دریافت کردم، آیا با تهیه بلیت ویژه جوایز بخش ویژه تا اون مراحل هم برام فعال میشه؟

بله، شما تو هر زمانی در طول این فصل از کوییزپلاس اگر بلیت ویژه رو تهیه کنی، تمامی جوایز بخش ویژه در مراحل قبل برای شما آزاد و قابل دریافت میشه.


تو هر مرحله باید چقد پاسخ درست بدم تا جایزه هر مرحله برام آزاد بشه؟

در مراحل با ۱۰ تا ۵۰ پاسخ درست به سوالات در هر یک بخش های بازی تک به تک، لیگ ستاره و بازی گروهی جایزه مرحله برای شما آزاد میشه و میتونی با مراجعه به صفحه کوییزپلاس جایزتو دریافت کنی.


چرا جایزه مرحله بعدی برام آزاد نمیشه؟

توجه داشته باش که در هر روز یعنی هر ۲۴ ساعت فقط میتونی یک مرحله رو آزاد کنی و برای دریافت جایزه مرحله بعد میبایست ۲۴ ساعت صبر کنی، اما اگه بلیت ویژه رو تهیه کرده باشی، این محدودیت زمانی وجود نداره. اما یادت باشه که تعداد سوالات درست پاسخ داده بعد از آزاد شدن هر مرحله همچنان شمرده میشه و برای مثال اگه تو یک روز به ۱۰۰ سوال پاسخ درست بدی، بعد از گذشت ۲۴ ساعت میتونی جایزه مرحله بعد رو دریافت کنی.


تو کوییزپلاس مشکل دارم، از کجا میتونم با پشتیبانی تماس بگیرم؟

کافیه تو صفحه اصلی کویییزپلاس، روی دکمه راهنما (بالا سمت چپ) بزنی و سپس با خوندن سوالات متداول مشکلت رو برطرف کنی. اگر باز هم مشکل داشتی کافیه بر روی دکمه آبی رنگ پشتیبانی بزنی تا در کمترین زمان، همکاران ما مشکلت رو برطرف کنن.


همین الان میتونی آخرین نسخه کوییز رو از فروشگاه‌های زیر دریافت کنی تا بین اولین نفراتی باشی که کوییزپلاس رو تجربه می‌کنند!QuizBazaar

کوییز بازار

تو کوییزبازار کلی وسیله مثل ماگ, تی شرت, قاب گوشی و کارت هدیه کوییزی میتونی تهیه کنی!

مطالب مرتبط