هیجان‌انگیزترین فصل کوییز از راه رسید

۱۶ آذر ۱۳۹۹


تولد پنج سالگی کوییز را در فصل ۸ جشن بگیرید!

این روزها هرجا که سر بزنید، ردی از تولد کوییز آو کینگز می‌بینید. بازی محبوب بیش از ۲۰ میلیون ایرانی، حالا ۵ ساله شده است. پنج سالی که با همراهی میلیون‌ها کوییزباز گذشت و تجربه‌های بسیاری به ما اضافه کرد. در فصل هشتم کوییز آو کینگز، این رویداد را جشن می‌گیریم و البته برنامه‌های ویژه‌ای را تجربه خواهیم کرد.


چالش‌های جدید، مسیر جدید

تولد کوییزی با یک چالش گردونه آغاز خواهد شد. چالشی که همراهش، واحدهای پولی جدید کوییز رو می‌بینیم. کارت‌های نقره‌ای و طلایی، با به اتمام رساندن چالش‌ها به دست می‌آیند. در ادامه نوبت به چالش‌های جدید و البته چالش‌های محبوب می‌رسد. قدم به قدم، تفاضل و برد-برد، دیگر چالش‌های این فصل هستند.

مانند هر سال، حوالی یلدا چالش‌های ویژه‌ی این رویداد را تجربه خواهیم کرد و بیش از همیشه مشغول کوییز و لذت بردن از آن می‌شویم. در این مدت سعی می‌کنیم با محتوای به‌روزشده در کنار به‌روزرسانی بازی، تجربه‌ی متفاوتی را در تولد پنج سالگی کوییز رقم بزنیم. چهار چالش دیگر (از جمله یک چالش ویژه)، حسن ختام فصل هشتم خواهند بود.


کوییزکلاب، بهانه‌ای برای گفت‌وگو

اگر اخبار درون بازی را دنبال کنید، حتما با کوییزکلاب مواجه شده‌اید. بخشی که به‌تازگی به بازی اضافه شده است و در آن به مرور خبرهای پیرامون کوییز آو کینگز می‌پردازیم. در حال حاضر تنها راه تعامل این بستر، ابزار لایک است؛ اما در آینده‌ی نزدیک راه‌های بیش‌تر برای تعامل به آن اضافه خواهند شد. فراموش نکنید تا نظراتتان در رابطه با این بخش تازه‌وارد برایمان بنویسید.


پنج سالگی

امیدواریم از برنامه‌هایی که برای تولد پنج سالگی کوییز آو کینگز در نظر گرفته‌ایم، لذت ببرید. تمامی سعی تیم توسعه‌ی محصول کوییز در این روزها، رقم زدن تجربه‌ای متفاوت در آستانه‌ی اتفاقاتی بزرگ و جذاب است. اتفاقاتی که به‌زودی بیش‌تر از آن صحبت خواهیم کرد.QuizBazaar

کوییز بازار

تو کوییزبازار کلی وسیله مثل ماگ, تی شرت, قاب گوشی و کارت هدیه کوییزی میتونی تهیه کنی!

مطالب مرتبط