توضیحاتی درباره‌ی تغییرات تعادل بازیِ کوییز آو کینگز

۱۲ تیر ۱۳۹۹

ما در کوییز آو کینگز همواره سعی داریم تا فضای رقابتی سالمی برای همه‌ی کوییزبازها ایجاد کنیم.به همین منظور، نیاز است تا تغییراتی در بعضی از بخش‌های بازی ایجاد شود تا تجربه‌ی آن هم‌چنان احساس تازگی و البته تنوع داشته باشد. ما همواره سعی می‌کنیم تا در راس این تغییرها، رضایت شما را لحاظ کنیم و البته راه‌های بیش‌تری برای لذت بردن از کوییز پیش‌رویتان قرار دهیم.


طی ۱۲ ماه اخیر، ویژگی‌هایی چون رکورد، رکورد موضوعی، گردونه‌ی شانس، کوییزپلاس، برگزاری متناوب و ادامه‌دار چالش‌ها و … از جمله مواردی هستند که برای دریافت بیش‌تر سکه توسط شما به بازی اضافه شده‌اند. ما همواره سعی می‌کنیم تا این مورد را بهبود ببخشیم و باز هم راه‌های جدیدی برای دریافت سکه معرفی کنیم.


علاوه بر این، به‌دنبال جدیدترین به‌روزرسانی بازی، تغییراتی در جوایز رکورد موضوعی ایجاد شده است. با کاهش جوایز این بخش، تعادل بیش‌تری در بازی حکم‌فرما خواهد بود و منابع سکه به شکل منطقی‌تری بین کوییزبازها تقسیم می‌شود. البته این به آن معنا نیست که دیگر خبری از جوایز نخواهد بود. هم‌چنان می‌توانید از جوایز این بخش و دیگر بخش‌های کوییز برای دریافت سکه‌های بیش‌تر استفاده کنید.

امیدواریم با به‌اشتراک‌گذاری نظرات خود در شبکه‌های اجتماعی کوییز، به بهتر شدن بازی و تغییرات آن کمک کنید.


همین الان میتونی آخرین نسخه کوییز رو از فروشگاه‌های زیر دریافت کنی تا بین اولین نفراتی باشی که کوییزپلاس رو تجربه می‌کنند!QuizBazaar

کوییز بازار

تو کوییزبازار کلی وسیله مثل ماگ, تی شرت, قاب گوشی و کارت هدیه کوییزی میتونی تهیه کنی!

مطالب مرتبط