اولین رویداد آنلاین پرسش و پاسخ کوییز آو کینگز

۱۷ مرداد ۱۳۹۹


«کوییز آو کینگز»، یک بازی ایرانی در ژانر دانستنی‌هاست که سال ۹۴ توسط یک تیم شش نفره روانه‌ی مارکت‌های اندروید و iOS شد. موفقیت بازی در ماه‌های ابتدایی عرضه، سبب شد تا استودیوی کوییز آو کینگز شکل بگیرد و روند توسعه‌ی بازی ادامه پیدا کند. در حال حاضر، کوییز آو کینگز با نزدیک به ۲۰ میلیون نفر کاربر ثبت‌نام شده و ۱.۵ میلیون نفر کاربر فعال ماهیانه، یکی از پرمخاطب‌ترین بازی‌های کشور محسوب می‌شود. تعداد کاربران روزانه‌ی بازی، بیش از ۳۰۰ هزار نفر است که در روز بیش از ۴۰ میلیون سوال با موضوعات مختلف را پاسخ می‌دهند. امروز بیش از ۸۰ نیروی تمام‌وقت در استودیوی کوییز آو کینگز روی ساخت و توسعه‌ی بازی متمرکز هستند.

کوییز برای همراهی با جامعه‌ی کاربران خود، رویدادی تحت عنوان «پرسش و پاسخ کوییز آو کینگز» برگزار کرد. با برگزاری این رویداد قصد داشتیم تا به طور مستقیم به سوالات همراهان خود پاسخ دهیم و در فضایی صمیمی به گپ و گفت با آن‌ها بپردازیم. به همین منظور، امیرحسین ناطقی مدیرعامل کوییز به پاسخگویی سوالات کاربران مشغول شد.

در این رویداد که از طریق سایت ایوند و پلتفرم اسکای‌روم برگزار شد، حدود ۲ ساعت همراه جامعه‌ی کاربران کوییزی بودیم و به بیش از ۱۵ سوال بزرگ و کوچک پاسخ داده شد. هم‌چنین این امکان در اختیار کاربران کوییزی قرار گرفت تا سوالات خود را به‌صورت زنده بپرسند.

کوییز آو کینگز در نظر دارد تا این جلسات را هدفمندتر برگزار کند و در آینده‌ی نزدیک آن را به رویدادهای سریالی تبدیل کند.QuizBazaar

کوییز بازار

تو کوییزبازار کلی وسیله مثل ماگ, تی شرت, قاب گوشی و کارت هدیه کوییزی میتونی تهیه کنی!

مطالب مرتبط